(032) 23-29-223, (097) 703-14-28

Понеділок – П’ятниця: 10:00 – 20:00 Субота: 10:00 – 17:00

ТОП- 6 осінніх косметологічних процедур

Осінь вдалий час для косметологічних процедур. Інтенсивність випромінювання сонця зменшується, температура вже не така висока – це ідеальні умови для регенерації шкіри, стверджує лікаркосметолог клініки Avant’age Cosmetologie Наталія Кійко.

ПІЛІНГИ


Чудово відновлюють шкіру: відлущують згрубілий епідерміс і висвітлюють пігментацію. Вони допомагають боротися з ву- грами та прищами, омолоджують, зменшують глибину зморшок, стимулюють вироблення колагену та еластину.

«Важливо, щоб пілінг підбирав лікар, який врахує потреби шкіри, — підкреслює На- талія Кійко.

— У нашій клініці віддаємо перевагу комбінованим пілінгам на базі гліколевої, мигдалевої, саліцилової, трихлороцтової кислот, вітаміну С та ретинолу. Це допомагає досягти максимальних результатів».

МЕЗОТЕРАПІЯ


Мезотерапія тіла

Восени шкіра потребує енергетичних ін’єкцій. Введення активних речовин значно покращує її стан. Підбір інгредієнтів відбувається залежно від потреб шкіри. Це може бути чиста  гіалуронова  кислота для зволоження, янтарна кислота для енергії, вітаміни та мінерали для живлення. Мікропошкодження, зроблені голкою під час процедури, мобілізують регенерацію шкіри, стимулюють вироблення еластину та колагену. Після лікування покращується тургор шкіри, зменшуються зморшки, відновлюється сяйво.

Детальніше про послугу мезотерапія обличчя

ELOS ОМОЛОДЖЕННЯ


Видаляє пігментні та судинні дефекти, що забезпечує видимий ефект омолодження. ELOS — єдина технологія, яка поєднує два джерела енергії: світло та радіо- хвилю. Це дозволяє впливати на колаген (підтяжка), меланін (пігментація) і гемо- глобін (судинні зірочки).

ФРАКЦІЙНА ШЛІФОВКА MATRIX RF


Таємниця успіху процедури — у тотальній перебудові шкіри, що забезпечує омолодження без ботоксу та наповнювачів. Фракційний лазер зменшує зморшки, робить шкіру більш щільною, пружною та еластичною, звужує пори, висвітлює тем- ні плями. За допомогою спеціальної на- садки у шкірі роблять мікроушкодження. Як наслідок — утворюється сіточка з коагульованої тканини, оточена здоровими клітинами, які активно діляться і віднов- люють молодість. Ефект помітний через 1–4 тижні після процедури.

БОТУЛОТОКСИН


Після літа збільшується кількість мімічних зморшок. Їх легко позбутись за допомогою ботулотоксину. Новинки у лікуванні ботулотоксином — мезоботокс і бебіботокс. В обох методах ботулотоксин вводиться у невеликих дозах або у формі мезотерапії, завдяки чому зморшки розгладжуються, а обличчя зберігає здатність виражати емоції.  Наявні  зморшки не поглиблюються, а нові не розвиваються — м’язи відвикають від інтенсивної роботи.

ЕПІЛЯЦІЯ


Найефективніший метод позбавитись небажаного волосся — лазерна епіляція. Щоб забути про нього назавжди, необхідно  проводити  4–10   сеансів   кожні 4–8 тижнів. Кількість процедур залежить від частини тіла і типу волосся. Лазер знищує не лише цибулину  волосся,  але й його матрицю. Безпеку гарантує охолодження шкіри перед імпульсом.