(032) 23-29-223, (097) 703-14-28

Понеділок – П’ятниця: 10:00 – 20:00 Субота: 10:00 – 17:00

Масаж іспанський загальний

Загальний масаж – це активний спосіб профілактики захворювань та догляду затілом, зміцнення здоров’я, підвищення тонусу м’язів, видалення з організму токсинів і стимулювання кровообігу.

Більше століття минуло з того моменту, коли фізіолог Вінсенте Гарсія розробив нову та абсолютно унікальну техніку масажу. Завдяки її застосуванню пацієнти оздоровлювалися в приємній та розслаблюючій формі. Цей вид отримав назву «іспанський масаж», і популярним він став тому, що під час процедури приємні відчуття та велика користь нерозривно пов’язані між собою.

Популярність іспанського масажу

Іспанська масажна техніка є найбільш затребуваною в салонах Європи, але і в Україні вона вже добре вивчена і знайома. Але сам автор, натуропат Вінсенте Гарсіа, створюючи методику, свого часу дав їй зовсім іншу назву – «хіромасаж», що з грецької перекладається як «ручний масаж». Але все ж таки його сьогодні частіше називають іспанським.

Секретом техніки Гарсіа стало вміле поєднання західного бачення процедури з точним медичним підходом, що ґрунтується на знанні фізіології людини і давньосхідної практики, яка базується на роботі з енергією «ці» (поняття життєвої сили). Гарсія був переконаний, що саме вона є ключем до самостійного зцілення людського тіла. Саме завдяки спеціальному масажу, який він розробив, можливо пробудити її та правильно направити. Сьогодні багато людей бажає отримати іспанський загальний масаж і оздоровити організм, адже секрети техніки успішно освоїли українські масажисти з нашої клініки.

Коротко про загальний іспанський масаж

Всі нюанси цієї методики полягають у впливі на основні системи людського організму – м’язовий апарат, нервову систему, лімфу і кров. Сам Вінсенте говорив про них «чотири двері, що ведуть в одну кімнату». Це означає, що для виконання правильного хіромасажу достатньо діяти на одну з перерахованих систем. Це вимагає особливого підходу до кожного, хто звернувся до працівників нашої клініки.

Особливості загального іспанського масажу

Сеанс хіромасажу порівнюють з танцем – руки спеціаліста плавно і вміло виконують різноманітні прийоми, адже він використовує то кінчики пальців, то долоні, то лікті. Іноді навіть необхідно декілька пар рук для проведення такої процедури. Виконують загальний іспанський масаж відразу два майстри, оскільки канони потребуть дві пари рук для рівномірного впливу на організм.

Традиції техніки представляють собою сотні різних прийомів, які спеціалісти по-різному комбінують і постійно змінюють, що робить кожен сеанс унікальним. Це дозволяє уникнути звички організму до прийомів, що зазвичай сприяє зниженню сили впливу. Ось чому іспанський масаж ефективніше – один і той же сеанс ніколи не повторюється.

Користь іспанського масажу

Ще одна перевага хіромасажу – його розслаблююча дія та абсолютна відсутність дискомфорту у клієнтів. Прийоми майстрів іспанської техніки не можуть бути болючими – більш того, клієнт іноді настільки розслаблюється, що навіть засинає. А послідовники Гарсіа стверджують, що хіромасаж може додатково викликати стан трансу, як при медитації. Саме він повністю звільняє енергію «ці», зцілюючи організм.

Загальний іспанський масаж дуже популярний, незважаючи на те, що прихильники традиційної методики не перестають його критикувати. Вони не беруть до уваги іншу складову даної техніки – давньосхідну, продовжуючи стверджувати, що концентруватися варто лише на законах анатомії і фізіології. Але жодна людина, яка випробувала хіромасаж, з цим не погодиться.

Коли замовляють іспанський масаж

Найкраще зрозуміти ту насолоду, яку клієнт отримує під час сеансу, можна тільки на власному досвіді. Вартість загального іспанського масажу буде дрібницею після того, як ви відчуєте моментальне поліпшення самопочуття після сеансу. Лише на особистому досвіді ви зрозумієте, чому його порівнюють з романтичним танцем, і вже тоді визначитеся, яка методика для вас найкраща – ніжна іспанська або стандартна академічна.

Спеціалісти світового рівня рекомендують загальний хіромасаж для:

  • відновлення нормальної роботи кінцівок;
  • зняття болів у м’язах та суглобах;
  • зниження набряклості;
  • позбавлення від шлаків;
  • зняття емоційної напруги;
  • нормалізації роботи системи кровообігу;
  • підвищення імунітету.

На нашому сайті ви зможете замовити первинну консультацію, яка стосується проведення сеансу іспанського масажу. Провідні фахівці клініки готові із задоволенням відповісти на будь-які ваші питання і надати рекомендації щодо підготовки до першого сеансу. Якщо ви впевнені, що бажаєте замовити саме загальній іспанський масаж, звертайтеся прямо зараз за номером, який бачите на екрані.

Оцініть нашу послугу
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Оцініть нашу послугу)
Loading...
Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами

Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами