(032) 23-29-223, (097) 703-14-28

Понеділок – П’ятниця: 10:00 – 20:00 Субота: 10:00 – 17:00

Масаж обличчя

Масаж обличчя – ефективний метод омолодження, що чинить комплексну дію на шкіру, а також м’язи, кровоносну та нервову системи обличчя, на зону декольте, шиї та коміру. Він запускає процеси регенерації шкіри. В результаті вдається покращити колір шкіри, надати їй більш здоровий вигляд, поліпшити кровообіг. Все це сприяє розгладженню зморшок та ліфтингу обличчя.

Масаж обличчя являє собою важливу косметичну процедуру, котра обов’язково необхідна для повноцінного догляду. За допомогою регулярного масажу:

  • забезпечується профілактика старіння шкіри;
  • вдається зберегти та відновити форму обличчя (зменшити жирові відкладення та усунути подвійне підборіддя);
  • нормалізувати потовиділення та метаболізм;
  • полегшити виведення продуктів обміну речовин;
  • зміцнити м’язи та тканини обличчя;
  • зробити шкіру гладкішою, більш еластичною та пружньою.

Масаж обличчя в клініці Avantage може виконуватись для будь-якого типу шкіри. Вид масажу та тип шкіри обумовлюють вибір того чи іншого косметичного засобу.

Косметичний масаж обличчя – досить приємна і разом з тим ефективна процедура, що робить шкіру на обличчі більш пружньою, усуває зморшки і разом с тим дозволяє отримати задоволення.

За умови дотримання всіх правил виконання масажу вдається значною мірою вплинути на лімфодренаж і мікроциркуляцію крові. Саме завдяки цьому усуваються прояви набряклості. Правильне виконання масажу дозволяє наситити тканини необхідним об”ємом кисню. В результаті шкіра набуває доглянутого та здорового вигляду.

Завядки певним технікам масажу можно позбутися зморшок, включаючи мімічні. Крім того, масаж обличчя усуває також проблему висипання та є доволі ефективним проти перших проявів старіння шкіри обличчя. Усунути друге підборіддя та подвіщити тонус шкіри теж вдається завдяки правильному масажу.

Оцініть нашу послугу
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5,00 з 5, на основі 1 голосів)
Loading...
Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами

Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами