Комплексні пакети на косметологічні процедури в AVANTAGE

(032) 23-29-223, (097) 703-14-28

м. Львів, вул. Моршинська 1 м. Львів, вул. Каліча Гора 8

Комплексні пакети

Комплексні пакети від косметологічної клініки «Авантаж» – вірний шлях до краси, стрункості та молодості

Комплексні пакети від косметологічної клініки «Авантаж» – прекрасна нагода повернути підтягнуту на красиву фігуру, позбавитися від целюліту, післяродових розтяжок, а також зробити своє обличчя молодим і красивим. Замовляючи пакет послуг, ви економите свої кошти, а також час, адже зможете досягти бажаного результату за короткий період.

Комплексний пакет «Body after baby»

Цей пакет косметологічних процедур підходить для молодих мам, які після народження дитини втратили пружність шкіри, почали помічати розтяжки на тілі та целюліт. В цей пакет послуг входять:

 1. 2 сеанси Vela Smooth, тривалістю в 1 годину. Процедури направлені на безболісне та безпечне лікування проявів целюліту на глибокому рівні. Завдяки цьому шкіра стає пружною, об’єми тіла зменшуються, фігура стає привабливою та підтягнутою.
 2. 2 сеанси Vela Shape, тривалістю в 40 хвилин. Це обробка обличчя світловою енергією, що дозволяє прогрівати глибинні шари шкіри, допомагає виробляти колаген. Завдяки цьому покращується еластичність та пружність обличчя, розгладжуються зморшки.
 3. Обгортання водоростями (порошковими). Це допомагає у зменшенні маси тіла, покращенні зовнішнього вигляду шкіри, її зміцненню. Також завдяки таким процедурам вдається зменшити прояви розтяжок на тілі.
 4. Іспанський масаж тіла (ніг, живота, сідниць). Завдяки цьому покращується тонус шкіри, збільшується пружність, зменшуються набряки, знімається стрес.

«Body after baby» – хороша можливість повернути красу та пружність тіла, отримуючи від цього насолоду.

«Slim and Sexy»

Цей комплексний пакет від «Авантаж» включає такі процедури:

 • 3 сеанси Vela Smooth (по 1 годині);
 • 3 сеанси Vela Shape (по 40 хвилин).

Головне завдання – повернути красу тіла та обличчя. Для цього спеціаліст обробляє шкіру апаратом, випромінюючим світлову енергію. Це допомагає у позбавленні від целюліту, дряблості шкіри та інших непривабливих дефектів.

«Моя нова фігура»

Комплексний пакет «Моя нова фігура» створений спеціально для тих, хто бажає позбавитись від декількох зайвих сантиметрів та талії чи животі, але не має змоги чи сил займатися у спортзалі. Завдяки цьому пакету, ви зможете насолоджуватися:

 • 2-ма процедурами Vela Shape (тривалість – 40 хв.);
 • 2-ма процедурами Vela Smooth (тривалість – 60 хв.)
 • 4-ма сеансами іспанського масажу (на спині, сідницях, животі, ногах).

Всього 8 процедур і ви просто не впізнаєте своє тіло, воно стане стрункішим та підтягнутим.

«Perfect Face»

Комплексний пакет «Perfect Face» стане у нагоді тим, хто уже давно планує зайнятися красою та молодістю свого обличчя. Ця пропозиція включає:

 1. Проведення пілінгу Mandelage. Процедура допомагає стимулювати та вирівнювати тон обличчя, позбавляє від ознак фотостаріння, проявів небажаної пігментації. Активні компоненти пілінгу – ретинол, 45% мигдальна, тіоктовая кислоти.
 2. Природнє відновлення шкіри Hyalual “Electri” 0,55%. Це допомагає досягти швидкого ефекту для краси обличчя. Результат просто вражаючий – припинення лущення шкіри, позбавлення від темних кругів під очима та синдрому «стомленого обличчя».
 3. ELOS омолодження. Лазерна процедура, яка проводиться задля видалення пігментних плям, розширених пор, судин, поверхневих зморшок.

«Perfect Face» – справжній порятунок для вашого обличчя.

Завдяки комплексним пакетам від косметологічної клініки «Авантаж» ви зможете повернути молодість, красу обличчя, позбавитися від целюліту та інших дефектів тіла, не прикладаючи для цього надзвичайних зусиль.