Спортивний масаж

Спортивний масаж - різновид масажу, націлений на відновлення кровопостачання та лімфовідтоку у м'язах, для покращення рухомості та функціональної діяльності м'язевого волокна після інтенсивних спортивних навантажень, тренувань чи важкої фізичної роботи.

Показаний для людей після тренувань, змагань, важкої фізичної роботи, також травм, інколи і для підготовки до змагань . Крім того, він рекомендований не лише спортсменам, а й людям, що займаються важкою фізичною діяльністю, танцюристам, балеринам.

В його основі – інтенсивне розминання скелетних м’ язів, які найчастіше задіяні при фізичних навантаженнях. Він відноситься до потужних, сильних масажів з акцентом на проблемні ділянки, інколи з використанням додаткових інструментів для покращення бажаного результату. Може проводитись як локально, так і на все тіло.

Після масажу відчутна легка крепатура,що є нормальною, фізіологічною відповіддю на проведений рід діяльності, але основним показником результативності даного масажу є: розігріті м’язи, покращення в них кровотоку, зняття спазму чи больових відчуттів, покращення самопочуття.

Звісно, що варто відмовитись від такого виду масажу при:

  • захворюваннях, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;
  • варикозному розширенні вен;
  • висипання, запальні елементи, відкриті рани в ділянці проведення масажу;
  • вагітність;
  • лактація.

Фахівці

Кузьменко Катерина Олегівна

Лікар – масажист.

Медична спеціалізація: лікар.

Лікарський досвід: 3 роки.

Детальніше
Оцініть нашу послугу
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5,00 з 5, на основі 2 голосів)
Loading...
Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами

Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами