(032) 23-29-223, (097) 703-14-28

Понеділок – П’ятниця: 10:00 – 20:00 Субота: 10:00 – 17:00

Видалення папілом, кератом, ксантом, новоутворів

Пацієнти, які звертаються до дерматолога з приводу змін на шкірі, в першу чергу прагнуть повернути собі привабливий вигляд і мало задумуються над причинами захворювання. І хоча більшість новоутворень на тілі мають доброякісне походження, видалення папілом дозволяє попередити можливі ускладнення та, у разі потреби, провести гістологічне дослідження.

Причини утворення папілом

Папіломи належать до одних з найпоширеніших дерматологічних захворювань. Вони тримаються на ніжці і мають кулясту або сплющену форму розміром від кількох міліметрів до 1-2 см. Як правило, вони не болючі, на дотик м’які і хаотично розміщуються на шкірі.

Вважають, що утворення папілом провокує вірус, також серед причин захворювання називають:

 • гормональні порушення;
 • хвороби обміну речовин, особливо цукровий діабет;
 • недоліки у роботі печінки та нирок;
 • слабкий імунітет;
 • поважний вік.

Папіломи можуть рости роками і зовсім не турбувати пацієнта, але іноді ці новоутворення запалюються, ущільнюються, стають болючими та потребують особливо ретельного огляду спеціаліста з майбутнім видаленням.

Вибір методики

Папіломи можуть мати різну локалізацію. Цей фактор, а також кількість утворень, головним чином впливають на вибір методу видалення. Так, у медичній практиці для боротьби з папіломами застосовують:

 • хірургічний та кріохірургічний методи;
 • електрокоагуляцію;
 • склерозуючу терапію;
 • лазерні методики.

Безпечне та безболісне видалення папілом у Львові пропонує своїм клієнтам клініка «Авантаж». Для боротьби з цими новоутвореннями наші лікарі застосовують передові лазерні технології. Серед переваг лазера – практична відсутність пошкоджень на шкірі і кровотеч, швидке загоєння та проведення маніпуляції у лічені хвилини.

Проведення процедури

Для видалення папілом необхідно дотримуватися певних правил. За 2 тижні до лазерного лікування слід мінімізувати перебування на сонці та відмінити сеанси у солярії. Сама ж процедура проходить за такою схемою:

 1. Лікар іще раз оглядає місця утворень, змащує шкіру знеболювальним гелем.
 2. Підбирає необхідний режим роботи апарата та розраховує кількість імпульсів.
 3. Робить антисептичну обробку на місці колишніх папілом чи інших новоутворень.

Після сеансу пацієнту необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря та у визначені терміни проходити огляди. Тож, якщо вас турбують новоутворення, не відкладайте цю проблему і зверніться у клініку «Авантаж». Видаліть папіломи і ваша шкіра знову виглядатиме здоровою і доглянутою!

Оцініть нашу послугу
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4,25 з 5, на основі 4 голосів)
Loading...
Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами

Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами