(032) 23-29-223, (097) 703-14-28

Понеділок – П’ятниця: 10:00 – 20:00 Субота: 10:00 – 17:00

Лікувальні процедури

Лікувальні процедури від косметологічної клініки Авантаж дозволять Вам заощадити свій час – Ви можете прийти саме тоді, коли для Вас це буде зручно, не очікуючи в чергах. У нас гарантується висока якість всіх процедур, які проводяться в клініці, та обслуговування рівня VIP! Клініка надає комплекс косметологічних послуг клієнтам усіх вікових категорій. Під час очної консультації професійний косметолог, визначивши Ваш стан шкіри, вибере найбільш підходящий курс лікування з оптимальними процедурами.

Лікувальні процедури в клініці Авантаж

Будь-який косметолог добре розуміє занепокоєння жінок тоді, коли набряки, зморшки, прищі, акне та запалення погіршують красу, призводячи до психологічних комплексів та стресовго стану. Сучасні косметологічні процедури дозволяють ефективно відновити молодість, красу та здоров’я шкіри на обличчі та тілі.

Арсенал процедур, що проводяться в нашій косметологічній клініці, включає, зокрема, такі послуги:

  • пілінг різної глибини: поверхневий, серединний, глибокий;
  • чистка обличчя – механічна та апаратна;
  • ін’єкції гіалуронової кислоти та інших активних речовин;
  • для видалення назавжди небажаних волосків з будь-якої частини тіла виконується елос-епіляція;
  • косметолог після завершення будь-якої процедури завжди розкаже про правила домашнього догляду, порекомендує оптимальну косметику для нього.

Переваги лікувальних послуг в клініці Avantage

Клініка Авантаж використовує для проведення косметологічних процедур продукцію провідних виробників, забезпечуючи тривалий ефект. Будь-яка послуга, що надається в нашій клініці, дозволяє покращити не лише свою зовнішність, а й самопочуття. У першу чергу це стосується масажу (як ручного, так у апаратного) обличчя і тіла. Ціна цієї процедури в нашій клініці доступна для кожного, при цьому задоволення, яке вона приносить – просто неоціненне.