(032) 23-29-223, (097) 703-14-28

Понеділок – П’ятниця: 10:00 – 20:00 Субота: 10:00 – 17:00

Про клініку

Досвід. Результат. Довіра.
Красива у будь якому віці

Наша місія – допомогти людині і зокрема жінці, в будь-якому віці бути гарною, доглянутою, задоволеною собою.

Avant’age з французької перекладається як анти-ейдж, або проти віку, з української авантаж – перевага. Нашими перевагами в вирішенні вікових проблем є:

Поєднання лазерних технологій омолодження і ін’єкційних методик. В своїй практиці використовуємо якісні, перевірені клінічними дослідженнями, найкращі на світовому ринку препарати та обладнання світового лідера з продажу лазерів – компанії Syneron-Candela (США, Ізраїль)

Тривалий досвід (більше 15 років) в естетичній медицині, постійне оновлення знань, навчання на конференціях, семінарах, майстер-класах допомагають створювати протоколи процедур, авторські методики, комплекси та індивідуальні, для отримання як найкращих результатів.

В нас працюють лікарі або масажисти-реабілітологи, тобто спеціалісти з базовими знаннями та розумінням, що таке організм людини і підходом «в першу чергу не зашкодити»

Цінності – в своїй роботі ми орієнтуємося на тривалу співпрацю з нашими клієнтами. Так, часто, спочатку до нас приходять жінки, потім приводять своїх дітей, чоловіків, матерів і так ми йдемо разом по життю багато-багато років. Найбільше задоволення для нас – це радість, щастя наших клієнтів, коли вони задоволені і впевнені в собі незалежно від віку!

Про послуги

Ми спеціалізуємось на омолоджуючих процедурах для обличчя та тіла для різних вікових груп. Крім цього комплексно вирішуємо проблеми пов’язані з підлітковим віком, проблеми випадіння волосся та росту небажаного волосся, консультуємосьз перевіреним гастроентерологом та доцентом кафедри дермато-венерології, займаємось видаленням новоутворів, бородавок, лікуванням целюліту та інше. Більшість наших клієнтів – жінки та, незважаючи на це, мужчинам ми теж маємо що запропонувати. А це чистки, догляди за обличчям, боротьба з випадінням волосся, видалення новоутворів, зменшення об’ємів живота та корекція другого підборіддя, корекція мімічних зморшок, лікування підвищеної пітливості, видалення небажаного волосся.

 

Про обладнання

Високотехнологічне обладнання нашої клініки виготовлене компанією Synerom-Candela США, Ізраїль. Яке відрізняється від інших лазерних технологій – технологією Улос (Ellos). Елос – це електро-оптична енергія, тобто поєднання двох енергій, що посилюють одне одного. Завдяки науково-технічним розробкам і позитивним відгукам косметологів, пластичних хірургів і дерматологів з цілого світу обладнання Syneron Candela synerom-candela.com визнане лідером цілого сегменту на ринку. Апарат компанії, а це E-Light з насадками DS (елос-епіляція) , SRA видалення судин, пігментів), елос-омолодження. ST – елос ліфтинг, MATRIX RF – фракційне RF омолодження, AC – елос лікування акне, дає змогу вирішити такі естетичні проблеми наших клієнтів як ліфтинг, розгладжування зморшок, епіляція, омолодження, лікування акне. Для цього розроблено багато аплікаторів з різним поєднанням енергії.

VELA – обладнання для лікування целюліту, корекції фігури, підтяжки шкіри. Представлена у нас двома апаратами: Vela Shape II та Vela Smooth Pro – поєднує в собі радіохвильову енергію інфрачервоне світло, вакуум і масаж роликами. Впливає як на глибокі так і на поверхневі шари шкіри, відчутно зменшує целюліт, допомагає досягти чудових результатів у зменшенні об’ємів і корекції фігури.