Лікування акне у Львові ⋆ Косметологія AVANT'AGE

(032) 23-29-223, (097) 703-14-28

м. Львів, вул. Моршинська 1 м. Львів, вул. Каліча Гора 8

Лікування акне розацеа

Серед людей побутує думка, що висипи на шкірі можуть з’явитися тільки в молодому віці. Однак, таке серйозне захворювання як рожеві вугри (розацеа), частіше всього вражає старших людей, особливо 40-50-річних жінок. Незважаючи на те, що цю проблему багато хто вважає косметичною, лікування акне розацеа варто розпочати з консультації дерматолога.

Причини захворювання

Розацеа ‒ неінфекціна хвороба, однак з’ясувати до кінця її етіологію досі не вдалося. Серед причин появи рожевих вугрів лікарі називають:

 • порушення у роботі ШКТ;
 • ендокринні недуги;
 • судинні патології;
 • збої у роботі імунної системи;
 • наявність на шкірі демодексу.

На початку хвороба дає про себе знати почервонінням шкіри, згодом на обличчі з’являється папульозна висипка синьо-червоного кольору. Останні стадії розацеа дуже важко піддаються терапевтичному лікуванню і у найтяжчих випадках потребують оперативного втручання, тому затягувати з візитом до лікаря не варто.

Огляд пацієнта та рекомендовані методи лікування

Як правило, для постановки діагнозу «акне розацеа» дерматологу достатньо оглянути пацієнта. В цілому, лікування хвороби включає в себе такі етапи:

 1. Пошук основних провокуючих факторів, терапія супутніх хвороб.
 2. Призначення медикаментів ( місцевої та загальної дії).
 3. Розробка дієтичного меню.
 4. Проведення курсу косметичних процедур.

Протягом минулих років під час лікування розацеа активно застосовували антибіотики та гормональні препарати. Зараз, завдяки лазеротерапії, без використання таких медичних засобів можна обійтися.

У чому переваги лазеротерапії?

Акне розацеа ‒ хронічне захворювання, яке неможливо вилікувати впродовж короткого проміжку часу. Застосування лазеру добре доповнює лікування препаратами та дозволяє прискорити відновлювальні процеси на шкірі.

Також серед переваг даного методу:

 • безпечність та доведена ефективність;
 • відсутність побічних ефектів;
 • загальний позитивний вплив на шкіру.

У клініці «Авантаж» ми практикуємо комбінування лазеротерапії з іншими доступними способами лікування розацеа, серед яких: кріодеструкція, дермабразія, пілінги та інші. Наші спеціалісти підбирають тільки індивідуальні програми відновлення шкіри, які враховують стадію захворювання, супутні патології, і, звичайно, побажання клієнтів. Запишіться на консультацію вже зараз, і переконайтеся, що, дякуючи сучасним передовим апаратним методам, лікувати акне розацеа можна швидко, безпечно та ефективно!

Оцініть нашу послугу
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4,00 з 5, на основі 12 голосів)
Loading...
Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами

Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами