Консультація дерматолога

Фахівці

Гладун Марта Богданівна

Лікар-дерматолог, косметолог

Медична спеціалізація: лікар-дерматовенеролог

Лікарський досвід: 6 років

Детальніше

Шкіра людини захищає організм від шкідливих зовнішніх чинників, але і сама потребує дбайливого та розумного ставлення. Висипи, свербіж, новоутворення та сухість свідчать про порушення цілісності епідермісу, зниження місцевого імунітету та можуть бути першими сигналами серйозних соматичних хвороб. З’ясувати причину таких симптомів та встановити діагноз допоможе консультація дерматолога.

Коли варто звертатися до дерматолога?

Захворювання шкіри, як і будь-які інші, найкраще лікуються на початковій стадії. Якщо впродовж 2 місяців побороти недугу не вдається, виникає ризик розвитку хронічних процесів. Саме тому рекомендуємо не займатися самолікуванням, а вчасно звертатися за консультацією. Не зволікайте, якщо у вас:

  • з’явилася сухість і відчуття надмірно стягнутої шкіри;
  • на тілі виникли висипи різного характеру та локалізації;
  • шкіра місцями стала занадто зволоженою чи грубою;
  • волосся надмірно сухе чи жирне, нігті – ламкі та пошкоджені;
  • утворилися родимки, бородавки, фурункули і т.д.

Консультація дерматолога також буде доречною, якщо ви страждаєте від надмірного потовиділення, маєте целюліт різної стадії, розтяжки та інші дефекти шкіри.

Як відбувається обстеження та лікування дерматологічних хвороб?

Консультація лікаря-дерматолога включає в себе кілька етапів. На першому спеціаліст робить первісний огляд шкіри пацієнта, з’ясовує тривалість хвороби та особливості її перебігу. Наступний етап – пошук причини захворювання. Серед основних:

  • переохолодження;
  • інфікування;
  • вплив хімічних, фізичних чинників;
  • застосування антибіотиків чи гормональних препаратів.

Доповнити клінічну картину та остаточно визначитися з методикою лікування дерматологу допомагають певні способи огляду, в тому числі: зшкрябування, діаскопія, мазки-відбитки, аналізи лусочок, волосся і нігтів на наявність грибкового ураження. У разі потреби хворому також необхідно здати клінічні аналізи (крові, сечі, реакцію Вассерманна та ін.).

Усі ці послідовні дії допомагають зробити комплексне обстеження та обрати найефективнішу методику лікування з урахуванням загального стану пацієнта, наявності супутніх захворювань та інших чинників. В цілому терапія може включати в себе призначення як медикаментозних засобів, так і новітніх фізіотерапевтичних процедур, які безпосередньо доступні у нашій клініці.

Фахівці, які проводять обстеження, мають достатню лікарську практику та завжди удосконалюють свої знання. Тому у своїй роботі мудро і дбайливо поєднують досвід, передові технології і турбуються, щоб процес лікування був максимально швидким і безболісним.

Тож, якщо вас турбують проблеми зі шкірою, не відкладайте їх вирішення на потім. Адже вчасна медична допомога може вберегти вас від небажаних наслідків та надмірних матеріальних витрат у майбутньому. Потрапити на консультацію до лікаря-дерматолога клініки «Авантаж» можна за попереднім записом у зручний для Вас час по телефону або в он-лайн режимі!

Оцініть нашу послугу
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4,00 з 5, на основі 3 голосів)
Loading...
Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами

Залиште заявку і адміністратор нашої клініки зв’яжеться з Вами