Ін’єкційна косметологія

Ін’єкційні процедури від «Авантаж» – чудовий спосіб омолодження та краси

Ін’єкційна косметологія від «Авантаж» – це процедури для тіла та обличчя, які виконуються задля вирішення багатьох задач, пов’язаних із красою та омолодженням шкіри. Вдаючись до ін’єкційної косметології, можна забути про пластичні операції. Препарати, які застосовуються у нашій клініці, абсолютно безпечні, вони не наносять шкоди організму, зручні у використанні, гарантують точний та довготривалий результат.

Переваги ін’єкційної косметології

Завдяки ін’єкціям краси можна:

  • позбавитися від зморшок, пігментації, в’ялості шкіри;
  • омолодити шкіру обличчя, шиї, рук, зони декольте;
  • зробити корекцію губ, носу, підборіддя;
  • відновити еластичність обличчя, підтягнути шкіру рук, шиї, декольте;
  • позбавитися від випадіння волосся;
  • відновити контури обличчя, прибрати признаки старіння.

Необхідну процедуру та методи її проведення підбирають наші лікарі-косметологи після зустрічі із пацієнтом. Спеціалісти врахують індивідуальні особливості організму, побажання клієнта.

Список ін’єкційних процедур нашої клініки

Клініка «Авантаж» крокує в ногу із сучасністю, тому пропонує широкий спектр ін’єкційних процедур задля краси та молодості своїх клієнток. Наші спеціалісти мають всі необхідні сертифікати на роботу із препаратами, а також великий багаж знань та досвіду.

Корекція мімічних зморшок ботулотоксином

Одна із найпоширеніших процедур, яку виконують наші спеціалісти – ботулінотерапія. Це назва ін’єкційного методу омолодження шкіри за допомогою використання сучасних препаратів ботулотоксину типу А. Препарат на певний час блокує сприятливість мімічних м’язів до нервових імпульсів, що гарантує розслаблення м’язів, усунення зморшок.

Зазвичай така процедура використовується задля розгладження «гусячих лапок», області міжбрів’я, зони довкола губ, а також горизонтальних зморшок чола.

Ліфтинг препаратом Radiesse

Radiesse – філер, оснований на мікрочастинках гідроксиапатиту (ГАП) кальцію, він не викликає алергічних реакцій, стимулює вироблення колагену, гарантує тривалий результат (на півтора року і більше).

Філером заповнюється втрачений об’єм тканин обличчя у місцях, що цього потребують. Завдяки цьому прибираються зморшки, відновлюється овал обличчя. Процедура стимулює тонус шкіри, розгладжує зморшки, носо-губні складки.

Ревіталізація

Процедура, що передбачає введення гіалуронової кислоти. Завдяки цій речовині в тканинах утримується волога, зупиняється процес зневоднення, зменшується тургор шкіри. Процедура стимулює вироблення колагену, активізує дихання клітин.

Плазмоліфтинг

Це безопераційне омолодження, яке досягається введення у проблемні місця тіла власної плазми пацієнтів. Процедура активізує місцевий імунітет, поліпшує мікроциркуляцію,нормалізує клітинне дихання, відновлює обмінні процеси.

Мезотерапія тіла та обличчя

Це спосіб введення у організм біологічно активних речовин через ін’єкції. Процедура гарантує тривалий ефект, позбавляє від целюліту, гіперпігментації, випадіння волосся, розтяжок на тілі, в’ялості шкіри, зморшок.

Проведення ін’єкційної косметології у клініці «Авантаж» – гарантія якісного та безпечного результату, повернення краси та здоров’я не лише вашому обличчю, а й організму.

Часто задавані питання

Контурна пластика обличчя проводиться кваліфікованими лікарями. Перед процедурою пацієнтові необхідно буде прийти на попередню консультацію. Лікар-косметолог підбере філлер, виходячи з індивідуальних особливостей шкіри пацієнта і характеру проблеми. Перед проведенням ін'єкцій лікар може нанести розмітку зони, яка підлягає корекції, далі шкіра обробляється засобом, що очищає і анестетиком. Філер вводиться тонкою голкою, препарат рівномірно розподіляється в тканинах. Для мінімізації больових відчуттів контурна пластика обличчя може проводитися під місцевою анестезією.

Контурну пластику можна робити з 18 років.

- Вагітність, лактація - Герпес в активній фазі - Запальні захворювання шкіри обличчя - Захворювання, що уповільнюють швидкість згортання крові - Інфекційні та вірусні захворювання в гострій стадії прийом антикоагулянтів - Алергічна реакція на будь-який компонент препаратів

- Зморшки в області очей - Глибокі горизонтальні і вертикальні зморшки на лобі, в зоні міжбрів'я - Поперечні зморшки над верхньою губою - Неглибокі складки на лобі - Заломи, зморшки в області рота - Корекція форми скул, губ, носа, підборіддя - Збільшення обсягу губ - Атрофічні рубці на шкірі обличчя

- Простота проведення процедури. - Відсутність необхідності використовувати наркоз. - Видимий результат вже після першої процедури. - Забезпечення здорового рівня зволоженості шкіри (при використанні в складі гіалуронової кислоти). - Уповільнення процесів старіння шкіри. - Відсутність відновного періоду.

Протягом декількох днів після процедури можуть залишатися малопомітні сліди в місцях ін'єкцій, а також незначні почервоніння і набряклість. При коректному проведенні контурної пластики і грамотному підборі філерів реабілітаційний період проходить досить швидко, а поява побічних ефектів практично виключено.