“Ще п‘ять років тому естетична медицина протидіяла лише поверхневим процесам старіння обличчя, усуваючи зморшки, складки і тіні препаратами ботулотоксину та гелями гіалуронової кислоти. З появою технологій 3D- моделювання вікові зміни почали розглядати під іншим кутом зору. Виявляється, з роками м‘які тканини обличчя втрачають об‘єм, а кістки лицевого черепа стають менш контурованими і нездатними підтримувати м‘язи, підшкірний жир та дерму. Відбувається так званий «деформаційний птоз» – процес, коли обличчя ніби «спливає» під дією земного тяжіння і деформується.

В інших випадках прояви старіння проходять за принципом “печеного яблука”: зморшки з‘являються внаслідок того, що дерма всихає через втрату гіалуронувої кислоти, одна молекула якої втримує тисячу молекул води. Вікове зменшення кількості колагенових та еластанових волокон позбавляє шкіру пружності та еластичності.

Щоб протистояти цим процесами, ми виробили стратегію – від поверхні в глибину. Верхній шар шкіри, епідерміс, найбільше страждає від впливу зовнішніх факторів, особливо сонячного випромінювання. З віком, шкіра вкривається багатьма пігментними плямами. Щоб вирівняти колір шкіри, згладити рельєф, ми застосовуємо різні види пілінгів, фотоомолодження, процедури Matrix RF.

Для відновлення дерми – основного шару шкіри, де колагенові і еластинові волокна знаходяться в гелі гіалуронової кислоти, приміняють редермалізацію, та введення амінокислот, які є будівельним матеріалом для колагену. Радіохвильовий ліфтинг нагріває шкіру до певної температури і молекули колагену скручуються як пружинки – звідси ефект підтяжки.

Для відновлення об’ємів в естетичній медицині все ширше почали використовувати волюметричні препарати – гелі гіалуронової кислоти найвищої щільності. З появою канюлей – голок з тупим кінцем, які не травмують судини, не розрізають тканини під час введення і проходження в них, об’ємне моделювання стало менш травматичним, менш болючим і більш доступним”.

Профільна освіта: лікувальний факультет, спеціалізація “косметологія” (Московський медичний університет, 1999). Лікар дермато-венеролог, 1-ої кваліфікаційної категорії, спеціалізація по косметології – м. Москва, 1999 р. Працювала в медичному центрі “Естель” та ПП “Персона-Люкс”.