Методи позбавлення від пігментації на обличчі

(032) 23-29-223, (097) 703-14-28

м. Львів, вул. Моршинська 1 м. Львів, вул. Каліча Гора 8

Як позбутись пігментації на обличчі

Пігментні плями – поширена проблема серед жінок як молодого, так і середнього віку. І щоб позбавитися від такого явища, зробити своє обличчя красивим та сяючим, потрібно розуміти, якими засобами можна користуватися. Пропонуємо у цій статті розібратися із тим, як позбутися пігментації на обличчі.

Профілактичні заходи

Те, яка інтенсивність пігментних плям буде на обличчі, залежить від кількості сонячного проміння, що потрапляє на обличчя. Саме тому надзвичайно важливо правильно захищатися від сонця протягом дня. Придбайте якісний сонцезахисний крем, а при можливості – взагалі зменшуйте час перебування під палаючими сонячними променями. Пам’ятайте про те, що ультрафіолетові промені впливають на обличчя не тільки під час активної засмаги, але й при звичайному перебуванні на вулиці. Тому використовуйте тональний крем із SPF, щоб запобігти виникненню пігментних плям на обличчі.

Шляхи вирішення проблеми

пігментаціїяна обличчі

Те, який спосіб вирішення проблеми, необхідний, залежить від інтенсивності та розміру забарвлення плям. Дозволяється використання спеціальних косметичних засобів, які зменшують прояви пігментних плям. Найкращими косметичними засобами вважають:

  • Eucerin Anti-Pigment. Це спеціальна сироватка, яка застосовується для освітлення обличчя. Її обсяг – 30 мл.
  • Avène D-Pigment. Освітлювач темних плям, що підходить для сухого типу шкіри. Випускається також обсягом в 30 мл.
  • La Roche-Posay Pigmentclar. Спеціальний засіб, що вирівнює тон шкіри та бореться із пігментними плямами. Продається обсягом в 40 мл.
  • Bioderma Sébium Night Peel. Сироватка, яка позбавляє від різних недосконалостей шкіри.

 

Що пропонує косметологія?

Лікування пігментації краще довіряти фахівцям. У Львові можна звернутися у клініку «Авантаж» із подібними проблемами. Можна пройти курс пілінгів, які підбираються індивідуально, залежно від типу шкіри.

Також гарно працює терапія лазерними променями. Так зване ELOS – омолодження, стане чудовим рішенням проблеми. У такому випадку лікарі концентруються на певній ділянці шкіри, та видаляють пігментні плями, використовуючи високоенергетичне світло.

У клініці «Авантаж» працюють досвідчені фахівці, котрі виконають усі процедури на найвищому рівні.